Witajcie w mojej foto-przestrzeni!!!

Z przyjemnością chciałam powitać Was wszystkich w miejscu, które opowiada o mnie trochę więcej niż pokazuję moim znajomym na co dzień. Jak to zwykle bywa, nawet jeśli chcielibyśmy dzielić się z innymi swoimi zainteresowaniami czy aktywnościami ’pozapracowymi’, to nie pozwala nam na to brak wolnego czasu. Czy znacie kogokolwiek kto dziś twierdzi że ma go w nadmiarze? Poza moją babcią i jej przyjaciółkami, nikt nie przychodzi mi do głowy, choć i one czasem mają z tym problem, szczególnie kiedy potrzebne są młodszym pokoleniom. Może jednak zacznę od względnego początku.

 

Ta strona powstała jako wynik odrobienia przeze mnie pracy domowej zadanej grupie studentów do której należę w ramach zajęć z marketingu dla fotografów. Zadanie może dla niektórych wydać się banalne, tym bardziej, że strona powstała na bazie gotowego ’pudełkowego’ systemu do zarządzania treścią (CSM) wykorzystywanego głównie do prowadzenia blogów. Jednak dla mnie stanowiło to nie małe wyzwanie. W trakcie pracy zdążyłam obrazić się na program kilka razy, finalnie jednak doprowadziłam go do mniej więcej stanu bazowego, który systematycznie będę dopracowywać. Skoro ja dałam radę (nie jestem techniczna) to rozwiązanie to musi być całkiem nieźle dopracowane przez pomysłodawców.

 

Ponieważ strona powołana została do wirtualnego życia, to pomyślałam, że szkoda byłoby tak ją pozostawić bez atencji, co najwyżej może z aktualizacją od czasu do czasu. Pokażę Wam więc co sama widzę sięgając po aparat ‘po godzinach’ oraz jak wygląda rozwijanie warsztatu w mojej szkole. Co prawda półtora roku nauki mam już za sobą ale to dopiero półmetek. Zapraszam do lektury i włączania się w dyskusję!