O Mnie

Urodziłam się w Warszawie i tu spędziłam całe swoje życie, nie licząc oczywiście wakacyjnych podróży. Po skończeniu studiów rozpoczęłam pracę w korporacji i do dziś w tym właśnie obszarze spełniam się zawodowo. Nie samą pracą jednak powinien żyć człowiek – na różnych etapach mojego dorosłego życia miałam różne umilacze spędzania wolnego czasu, aż do momentu w którym pojawiła się fotografia. …była zawsze, tak jak każdy z nas cykałam zdjęcia i na tym kończyła się moja dokumentacja własnego życia i otaczającej mnie rzeczywistości. Mój pierwszy aparat pomógł mi wybrać kolega z pracy (dzięki raz jeszcze Paweł!) i wtedy mam wrażenie, wszystko potoczyło się w zawrotnym tempie, łapiąc mnie w pułapkę pasji. Zaliczyłam pojedynczy weekend kursu dla amatorów i spowodowało to tylko lawinę dalszych pytań bez odpowiedzi wraz z oczywistą frustracją.

Aby dało się ze mną żyć (domownicy coraz gorzej to znosili) rozpoczęłam w 2015 roku naukę w szkole fotograficznej w Warszawie i od tego momentu mam poczucie wkroczenia na właściwą ścieżkę. Czerpię ogromną przyjemność ze spędzania wspólnego czasu z moimi znajomymi ze szkoły, z cennych rozmów z wykładowcami, pozwala mi to zaspokoić naturalną już dziś potrzebę dzielenia się i pozyskiwania informacji i doświadczeń.

Z pewnością nie wszystko jeszcze wiem, mam nadzieję jednak, że odnajdę moją własną drogę fotograficzną. Wiem jedno – będę robić zdjęcia, MOJE zdjęcia, moją rzeczywistość, moje nierealne postrzeganie świata. Jestem na początku drogi… Zapraszam Was do mojego świata.